Rozpoczęcie fitnessowej przygody z Mel B

O tym jak trudno przekonać się do aktywności fizycznej wie każdy początkujący. Dlatego na początek warto sięgnąć po proste ćwiczenia, które nie zniechęcą do dalszych zmagań. Właśnie takie zestawy proponuje Mel B.

Kim jest trenerka?

Melanie Brown, znana bardziej jako Mel B, to popularna piosenkarka, aktorka i prezenterka telewizyjna, była wokalistka słynnego zespołu Spice Girls. W internecie jest inspiracją dla wielu osób zaczynających swoją przygodę z fitnessem, dzięki krótkim i niezwykle prostym filmikom.

Dlaczego warto ćwiczyć z Mel B?

Treningi stworzone przez trenerkę wyróżniają się prostotą ćwiczeń, dynamicznością i szybkimi efektami. Na nagraniach Mel B otacza się gronem  współtowarzyszy, dzięki czemu atmosfera jest serdeczna i wesoła. Samo podejście trenerki zachęca do działania, nie boi się wydawania spontanicznych okrzyków i wybuchów śmiechu. Treningi są stosunkowo krótkie, dzięki czemu każdy może wygospodarować potrzebny czas i wybrać odpowiadający mu zestaw na konkretną partię ciała. Nie wymagają posiadania specjalistycznych sprzętów czy akcesorów do ćwiczeń, wystarczy butelka wody zamiast hantli, krzesło zamiast ławeczki czy ręcznik zamiast maty. Otoczenia samych nagrań jest przyciągające – ćwiczenia odbywają się na świeżym powietrzu, przy basenie, w słoneczny piękny dzień. Przywołuje to pozytywne skojarzenia i napawa optymizmem.

Treningi Mel B:

Mel B Rozgrzewka

– Mel B 10 minutowy trening pośladków

– Mel B 10 minutowy trening brzucha

– Mel B 10 minutowy trening nóg

– Mel B 10 minutowy trening ramion

– Mel B 10 minutowy trening klatki piersiowej i pleców

– Mel B 20 minutowy trening całego ciała

– Mel B trening ABS

– Mel B 15 minutowy trening cardio

Mel B rozciąganie

Treningi można łączyć w sposób dowolny, przeznaczyć na nie wybraną ilość czasu. Pamiętać należy jedynie o tym, by za każdym razem rozpocząć od rozgrzewki, która jest niezbędna przed przejściem do poważniejszego wysiłku fizycznego. Pozwoli ona przygotować i rozgrzać mięśnie oraz uniknąć niepotrzebnych kontuzji i urazów. Wykonuje się ją powoli i dokładnie, bez pośpiechu. Zwykle wystarczy tylko kilka minut rozgrzewki, aby nasz trening był kompletny i przyniósł pożądane efekty. Po części właściwej konieczne jest także rozciąganie, które ma za zadnie rozluźnić mięśnie i wyciszyć organizm. To najprzyjemniejsza część wieńcząca całe dzieło – Mel B pozwala wtedy na zdjęcie obuwia i oddanie się swobodnej relaksacji.

Dla kogo treningi z Mel B?

Zestawy ćwiczeń z trenerką dedykowane są dosłownie każdemu, bez względu na wiek czy płeć. Treningi są polecane zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych ćwiczących. Posiadają wiele pozytywnych opinii i cieszą się niezwykłymi efektami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *